10/recent posts

20 Eylül 2017 Çarşamba

POSTCROSSİNG | KANADA - FRANSA - AVUSTRALYA - MALEZYA
Herkese Merhaba 🙋😊


Eve gelen kartların verdiği mutluluk diyerek sözüme başlıyorum :) Bir kaç haftadır gözlerim yollardaydı çünkü benim gönderdiğim kartlar yerine ulaşıyordu fakat geri bana sadece 2 tane kart gelmişti 2017 yılı için :) ama sonunda beklediğim kartlarım geldi.Hepsine bayıldım iyi ki kendi sayfama harita içerikli kartlar gönderebilirsiniz yazmışım iki tane si öyle geldi.Şimdi bakalım neler yazmışlar bana  😊😊😊


1-) Isabella bana bu kartı Malezya ' dan 5/8/17 tarihinde göndermiş.Öncellikle kartın arkasına kendi kullandığı dil ( Malayca ) ile selam ve kendini tanıtması güzel olmuş.Bende geri bildirimde bulunurken bu dili kullandım.Bana Sibu'nun bir görünümünü atmış ve bir gün bu manzarayı ziyaret etmemi söylemiş


2-) Edyta bana bu kartı Fransa 'dan 6/8/17 tarihinde göndermiş.Bu kart bana bir zarfın içinde geldi.Aslında bu yol Postcrossing kullanıcıları tarafından pek önerilmiyor sebeplerinden bir tane si de sanırım pul koleksiyoncuları içinmiş.Her neyse Kartın arkasını güzel kelebek ve gül stickerlarıyla süslemiş ve   kitap okumayı ve kroşe atmayı sevdiğini yazmış 😳
Arkadaşımız polis olunca insanın hobileri arasına kroşe atma giriyor sanırım 😁

3-) Cindy bana bu kartı  Avustralya ' dan 7/8/17 tarihinde göndermiş.Aslında benim arka yazı olarak en beğendiğim yazı oldu.Eşi ile birlikte iş için sürekli gezdiğinden bahsetmiş.Bana Avustralya ve Yeni Zelanda ' da anaokulu öğretmenlerinin sorumluluklarını düşünülünce olması gerektiği kadar maaş almadıklarından bahsetmiş ve bu durum Türkiye de nasıl olduğunu merak etmiş.
Tabi bende itina ile cevap verdim.😎😎4-) Ve geldik benim favori kartıma 😁😁 Daha önce hiç bu kadar süslü bir kart almamıştım.Çok çok beğendim.
Carrie bana bu kartı Kanada'dan 8/8/17 tarihinde göndermiş.Arkasına da Postane de çalıştığını resimde ki plaj evlerine çok yakın olduğunu ama bu sene hava koşulları nedeniyle pek gidemediğinden bahsetmiş.Güzel ve popüler bir plaj olduğunu eklemiş.Benim bu kartı çok beğenmemi aşağıya ekliyorum.


Etiketler
Beğendiysen Paylaşabilirsin :)
7 yorum:
 1. Çok hoşlar:) İnsan nasıl mutlu olmasın bu güzelliklerle karşılaşınca.

  YanıtlaSil
 2. Gerçekten güzel bir iletişim yolu. Kartlarına hayran kalmış gözüküyorsun Rabia :D Umarım daha çok dönüş sağlar arkadaşların.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sevgili Cahil Okur :) Kartlarıma hayran kaldım tabi daha meraklanıyorum acaba neler gelecek bana diye :) Çok teşekkürler

   Sil
 3. Ne güzel bir etkinlik. Ben bile kartlara baktıkça mutlu oldum. Bence mektup arkadaşı da bulmalısın ve uzun uzun yazmalısın. İngilizce bilseydim ben öyle yapardım :-)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ya ben mektup arkadaşım hep türk olsun istemiştim aslında ama dediğin de olabilir :) Mektup arkadaşlığı ayrı bir boyut biraz daha özel ve anlamlı belki bir iki kişiye bu konuda teklif sunabilirim.Hatırlatma için teşekkürler !! :))))

   Sil
 4. Merhaba canimm. Blogunu yeni keşfettim Ve hemen seni takibe aldım. Paylaşımın mükemmel. Benim de Almanya da mektup arkadaşım var. Evet hem de bu devirde 🤣😂 senin yöntemin daha iyiymiş.
  Seni de benim bloguma beklerim. Öpüyorum kocaman.. 😘

  YanıtlaSil

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşmaktan Çekinmeyin ツ

404

Lütfen Korkmayın

Aradığınız içerik silinmiş olabilir veya yanlış bir arama yapmış olabilirsiniz.

Anasayfa