10/recent posts

15 Ağustos 2017 Salı

POSTCROSSİNG | ALMANYA - AMERİKA

Herkese Merhaba 😊

Güzel bir yazı ile karşınızdayım.

2015 Yılında Postcrosing sitesine üye olmuş koca bir yıl boyunca yedi tane kart göndermiştim.Daha sonraki sene okul bitimi, tez yazımı , dgs ye çalış vs derken site de devamlılık esasını bir türlü sağlayamadım 🙊

Bu yıl tekrardan kart göndermeye başladım.Geç de olsa bu yılın ilk kartları geldi.

1-) Ulrika bu kartı Almaya dan 5.8.17 tarihinde göndermiş.Arkasına  da kart da yer alan Bremen Mızıkaçılarından bahsetmiş.O da anaokulu öğretmeniymiş.Ve ikimizinde güzel bir iş yaptığımızdan ve bu işi çok sevdiğini söylemiş.Ben bu kartı görünce sevindim çünkü daha önceden de bana Bremen şehrinden kart gelmişti bu iki oldu güzel oldu.
2-) Daniella bu kartı Amerika dan 4.8.17 tarihinde göndermiş.Arkasına da bu güzel köprü hakkında bilgi vermiş.Turistlerin burada yer alan cam zemin üzerinde yürüyüşler yaptığından ve bu park da güzel müzeler olduğundan bahsetmiş.Aslında Daniella yüksekten korkmadığı için bu köprüyü çok seviyormuş ama eşi biraz bu konuda isteksizmiş.
Sanırım korkuyor adam yukarı çıkmaktan🙊🙊
Etiketler
Beğendiysen Paylaşabilirsin :)
10 yorum:
 1. bende bu ay kart yolladım, sabırsızlıkla yerlerine ulaşmasını bekliyorum.

  YanıtlaSil
 2. Ya ne güzel kısa sürede ulaşsın :) inşallah sana da en kısa zamanda güzel kartlar gelir o zaman

  YanıtlaSil
 3. Çok güzel olmuş, insanın hiç tanımadığı ve kendisiyle aynı mesleği yapan birinden mesaj alması güzel bir duygu olsa gerek. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle zaten hiç tanımadığınız birinden kart alması sevindiriyor birde karta sizinle ortak bir şeyi bulununca daha bir yakınlık hissi uyandırıyor :)

   Sil
 4. ne tatlııı ikisi deeee :)

  YanıtlaSil
 5. bak bir pembsever tuğçe yüksel de hem postcrossing de hem de başka yollardan mektuplaşmada kartlaşmada çok iyi. onu da oku baaak :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sevgili deep :)
   Takip etmezmiyim hiç onun la Facebook sayfasında karşılaştık o bu işlerin ustası olmuş çok da iyi sonuçlar almış yaa 😀😀

   Sil
 6. feysine geldim. kabul et de seni bizim face gruplarına eklicem. bütün blogçular yani birlikteyiz işte. tuğçeyi de yakınlarda sokmuştum. orlardan görmüş olmalısın onu. gruplara ekleyinceee, yazılarının linklerini o gruplara koyarsın tamam mıı. böylece herkes görür seniiii :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sevgili Deep :)
   Evet tuğçeyi feysbuk sayfasında görmüştüm öyle takibe almıştım.Bu arada sanırım beni ünlü etme yolundasın :) Linkleri paylaşırım ince düşüncen için tişikkirlir :)

   Sil

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşmaktan Çekinmeyin ツ

404

Lütfen Korkmayın

Aradığınız içerik silinmiş olabilir veya yanlış bir arama yapmış olabilirsiniz.

Anasayfa