10/recent posts

15 Şubat 2016 Pazartesi

Asude - Pabucumun Ajanı-2


Pabucumun Ajanı-2
Asude
Ephesus Yayınları
Sayfa Sayısı : 655
Satın Al : Kitapyurdu | İdefix

Arka Kapak : 

Macera yandığı yerden devam ediyor!
Evet, o ateş hâlâ yanıyor ve kimse söndürmek istemiyor!

Tuna Üstüner'le yaşadığım delidolu, dengesiz, kavgalı, bir o kadar da tutku dolu aşkım bana yepyeni bir hayat bahşetmişti. Öncelik sırasında birinciliği kimseye kaptırmayan bu adamın kollarında, bakışlarının gölgesinde, sahiplenici varlığının esaretinde olmak müthişti. Yeni bir kimliğe sahip olmuş, Deniz Üstüner olmanın lüksüne varmıştım. Kurumsal Kasıntım beni kendi dünyasına almış ve benim dünyama girmişti. Her şey o kadar güzeldi ki, bir hayal gibi…

Ta ki o güne kadar!

Saklanan sırlar çözülüp, gizlenen yalanlar açığa çıkınca, o hayal dünyası da yıkıldı. Ama benim o enkazın altında kalmaya hiç niyetim yoktu. Peki, buz tutan bir kalbi yeniden ısıtabilir miydim? Belki bunu ben yapamazdım, ama kaçınılmaz olarak yeniden bir araya geldiğimizde, Tuna'nın kalbi bu savaşa tek başına girmek zorunda kalacaktı.
Bir yandan yaralı kalplerimizle biz, diğer yandan tatlı ve gizemli bir aşka yelken açan Yasemin ve Mert…
Kazanan aşk mı, ayrılık mı olacak?
Bildiğim tek şey, bu hikâyede herkes yanacak!

                                                                           ★

Yorum : 
19 Ocaktan bu yana hiç kitap okuyamamışım tabi ki gerekli girişimlere başvuruldu ama okul az da olsa zorluyor beni ama tabi ki kararlı olmam lazımdı bence tercihimi doğum günümde hediye olarak gelen ( Kitap Hediye Eden Arkadaşlara Selam ) Asude'nin 2.kitabını okudum.Aslında bu okuma sürecimde 3 güne yayıldı ama bu kitap çabuk bitmemesi içindi.( Genel olarak söylemeliyim ki kitabı okumak benim için çok zevkliydi yer yer güldüğüm bölümler oldu.Tunayla Denize ek olaraktan Yasemin ve Mert çiftinin de yaşadıklarını ve aşklarını beğendim.Sadece yer yer sıkılmama sebep olan olay ise Denizin aşırı duygusal halleriydi. A M A  eklemeliyim ki , kitapta fazlasıyla Deniz ve Tuna'nın ihtiraslı aşk hallerine maruz kalabiliyorsunuz.Her şeye rağmen kitabı bitirdikten sonra hiç bir vakit kaybı olarak görmediğime sevindim olumsuz yanı aşırı sevgi içerikli olmasıydı.Ayrıca kitabın son bölümlerine daha çok bayıldım.Aslında o kadar çok detay vermek istiyorum ki ama bunu okuyacak olanlara yapmayacağım :) Asude'nin okuduğum 3. kitabıydı.Yine beni memnun etti.

Pabucumun Ajanı -1 okuyan herkese serinin ikinci kitabı Pabucumun Ajanı-2 yi okumalarını ŞİDDET le tavsiye ederim ( Bu bir kitap spotudur.)

Daha önce okuduğum Asude kitaplarına ulaşmak için Tıklayınız. =) 


                                               

Beğendiysen Paylaşabilirsin :)
5 yorum:
 1. Bir watpad kitabı bu nedenle azcık çekimserim bu tür kitaplara, aşırı aşk olması da beni korkutan nedenlerden biri ama yazdıklarını okuyunca okusam mı diye düşünmeden edemedim açıkcası :) Yorum için teşekkürler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İlk kitaptan başla bence bakalım eğer konusu karakterlerini filan beğenirsen ikinci kitap kaçılmaz olabilir :)

   Sil
 2. Adını çok duydum ama okumamıştım teşekkürler canım.

  YanıtlaSil
 3. Tavsiyen için çok teşekkürler ♥

  YanıtlaSil

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşmaktan Çekinmeyin ツ

404

Lütfen Korkmayın

Aradığınız içerik silinmiş olabilir veya yanlış bir arama yapmış olabilirsiniz.

Anasayfa