10/recent posts

17 Temmuz 2015 Cuma

Emily March - Mutluluğun Renkleri

Mutluluğun Renkleri
Emily March
Nemesis Kitap
Sayfa Sayısı : 352

Arka Kapak: Büyük bir yıkım gelip de her şeyi alt üst edene dek mutlu bir hayat yaşamış olan Sage Anderson için, artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Hayat kurtarmak için çıktığı yolda kendi hayatını bitiren bir kadın olarak her şeyi bırakır ve uzaklara, Angel's Rest'e yerleşerek resim yapmaya başlar. Geçmişini de herkesten gizlemektedir. 

Ancak hayat, sırları sevmez. Bir gün mutlaka açığa çıkarır; hem de en olmadık zamanlarda… Ortaya dökülen bu sırlar bazen bir mucizeyi gerçekleştirir yine de. Mutluluğa giden yolun taşları olurlar. Kimi siyah, kimi beyaz, kimi mavi… Her biri ayrı bir renk, geçmişiyle barışabilen insanları yeniden mutluluğa taşırlar.Sage Anderson'ın da gelecek güzel günlere doğru hareket etme vakti gelmiştir.
(Tanıtım Bülteninden)Yorum :
 
Herkese Merhaba :)
Cici mi cici bir kitap ile karşınızdayım.Kitabın konusu güzel , yazarın anlatım biçimi güzel beğendim.Sage Anderson geçmişinde yaşadığı acı ve korku dolu olayları resim yaparak unutmayı umuyor.Yaşadığı kasabadaki insanların ona karşı tavırları da çok hoşuma gitti, birlik olmak , sorunları çözmek ,destek olmak vs vs .Birde kitapta yer alan mekanları yazar çok iyi betimlemiş o kısımda hoşuma gitti.Aslını söylemek gerekirse orijinal kapağını daha çok beğendim.Daha çok kitabı yansıtabiliyor.'' Çerezlik kitap '' terimini pek sevmiyorum.O yüzden okunabilir bir kitap ne çok kötü ne çok çok iyi .Beğendiysen Paylaşabilirsin :)
2 yorum:
  1. Konusu hiç fena değil ama okurmuyum? Kimbilir:) Kitap okumayı o kadar özlemisim ki.işleri bir yoluna koyabilsem okuyacağım ama:)

    YanıtlaSil
  2. İnanın kitap okumayı bende çok özledim keşke o işler çabucak yoluna girse =)

    YanıtlaSil

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşmaktan Çekinmeyin ツ

404

Lütfen Korkmayın

Aradığınız içerik silinmiş olabilir veya yanlış bir arama yapmış olabilirsiniz.

Anasayfa