10/recent posts

28 Temmuz 2015 Salı

Kargom da Ne Var ?


Herkese Merhabaaa :)
Bugün size internet den ( Ebay ve Aliexpress ) den sipariş ettiğim ürünlerden bahsetmek istiyorum..Çoğumuzun bildiği gibi bu tarz ürünler sosyal medya da satılıyor.Aslında ilk olarak oradan alacaktım ama biraz daha araştırınca  daha uygun fiyata benim oldular :) Bu benim için daha güvenilir oldu.Hemen hemen 30 iş gününde elime ulaştılar.Kargo da hiç bir sorun yaşamadım ve ayrıca aklıma takılan her şeyi ürünleri satan kişiye danıştım ve gerçekten yardımcı oluyorlar.


1) Little Doll Pencil Pen Case
Daha önce de bu kalem kutusunu beğenmiştim.İç kısımları benim çok hoşuma gitmişti.Ebay'den satın aldığım bu ürünün İçine renkli kalemlerimi , post-it leri ve 2 tane bantlarımı yerleştirdim.Kalem kutu büyük ama ben sadece kitap hakkında not aldığım defterimle birlikte kullanıyorum.        
Ürün Linki Tıklayınız
2) 6'lı Sevimli Tükenmez
Kalem
Aslında tek alıcı noktası dış kısımları geri kalanı normal tükenmez kalem :) Tabi ben hep arkadaşlarıma hediye ettiğim için bende üç tanesi kaldı.Resimin altındaki küçük bebek ise ürünün içinden çıktı.
Ürün Linki için Tıklayınız

 3) Retro Optik Gözlük
Aliexpress den satın aldığım bu okuma gözlüğü çok tatlı ayrıca camlarını değiştirip optik olarak kullanılabiliyor.En kısa zamanda bende kendi gözlük numarama göre yaptıracağım.
Ürün Linki İçin Tıklayınız                                                
                                 
Şu anlık elime ulaşan ürünler bunlar :) Aklımda bir kaç şey daha satın almak var.Bakalım diğer kargo da bizi ne bekleyecek :)

Sevgilerle :)

Etiketler
Beğendiysen Paylaşabilirsin :)
Hiç yorum yok:

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşmaktan Çekinmeyin ツ

404

Lütfen Korkmayın

Aradığınız içerik silinmiş olabilir veya yanlış bir arama yapmış olabilirsiniz.

Anasayfa