10/recent posts

10 Haziran 2015 Çarşamba

Birbirimize Kitap Hediye Edelim Mi ? ?

Mükemmel bir etkinlik ile karşınızdayım =)

Öncellikle sosyal medyanın daha fazla kullanılmasıyla birlikte bu tarz etkinlikler daha fazla yapılmaya başladı.Daha önce bir kaç kitap çekilişine katılmış biri olarak böyle etkinlikleri çok yararlı ve okuma bazında etkili buluyorum.

Kitap okumayı sevenler için hediye kitabın ayrı bir yeri vardır.Eminim bu duyguyu bir çoğunuz biliyorsunuzdur  bilmeyenler ise çok kısa zamanda tadacaklardır.

:)

Gelgelelim bizim etkinliğimize öncelikle kimsenin 'acaba kitap bana çıkacak mı ' diye kaygılanmasına gerek yok çünkü her iki okuyucunun da mutlu olabileceği bir etkinlik. :)


Bu tarz etkinliklerin bazı kuralları olması gerekir , o yüzden aşağıdaki yazıyı dikkatli okuyup katıldığınızı belirten yorumunuzu bırakınız :))Katılım Şartları : 

★ Belirttiğim üzere bu bir ''hediyeleşme'' etkinliğidir.Bu etkinliğe katıldığını belirten yorumu bırakan herkes etkinliğe dahil olmuş olcaktır ( tabikii bende dahil :D ) daha sonra bir eşleştirme yapılıp , eşler birbirlerine hediye olarak kitap gönderecekler.


★ Herkes yalnızca 1 adet kitap yollayabilirsiniz


★ Lütfen aşağıya yorum bırakırken e-mail adresinizi yazın.Eşleştirme yapıldığında kişiler birbirleriyle daha kolay iletişime geçsin.

★ Kitap göndereceğiniz kişiye ne tür kitap sevdiğini , seçtiğiniz kitabı daha önce okuyup okumadığını ve ya onda mevcut olup olmadığınız sorabilirsiniz. Ve lütfen ''kitap siparişi '' vermeyiniz.Herkes göndereceği kitap için kendi seçim yapmalı.


★ En önemlisi bunun daha keyifli bir etkinlik olması LÜTFEN kurallara uyalım :)


★ Etkinlik için son katılım 17.06.2015 ve ben oluşturduğum listeyi e-mail adresleriyle birlikte 18.06.2015 tarihinde blogumda yayımlayacağım.

Aşağıya ''e-mail adresinizi'' belirttikden sonra ''katılıyorum '' demeniz yeterlidir :)

Etiketler
Beğendiysen Paylaşabilirsin :)
9 yorum:

404

Lütfen Korkmayın

Aradığınız içerik silinmiş olabilir veya yanlış bir arama yapmış olabilirsiniz.

Anasayfa