10/recent posts

15 Mayıs 2015 Cuma

Asude - Dikkat ! Aşk Çıkabilir

Dikkat Aşk Çıkabilir
Asude
Ephesus Yayınları
Sayfa Sayısı : 516


Arka Kapak : Birbirlerinden nefret eden iki insandı onlar… Ama evlendiler! Uslanmaz bir asosyal olan İlkim'in hayatındaki tek amaç başarılı bir bilim kadını olmaktır. Onun modayla, makyajla işi yoktur ve gözlüğünün ardındaki dünyada ders notlarıyla mutludur. 

Evlenmek için hayallerinin profesörünü beklerken, karşısına tehlikeli, kaba, bilimden anlamayan, öfkeli bir işadamı çıkar. Martin Turner… Bu Amerikalı adamla asla evlenmemesi gerektiğini bilse de, muhteşem kariyerinin anahtarının onun ellerinde olması işleri rayından çıkaracaktır. Genç kız, ilk andan beri koşarak kaçmak istediği bu yakışıklı ve karanlık adama, hayatının tüm ideallerini çiğneyerek tutkuyla çekilirken, ilk kez gerçek bir kadın gibi hissetmeye başlar.
Ve genç adam, gizli çıkarları uğruna evlendiği bu kızı Amerika'ya götürdüğü gün ondan kurtulma planları yaparken, sessiz karısı hayatının merkezine yerleşir. Aşk, nefreti gölgesi gibi takip ederken, bu nefretten bir aşk doğabilir mi? Peki ya sırlar açığa çıktığında gerçek aşk yalanlara direnebilir mi?(Tanıtım Bülteninden)Yorum : 
Herkese Merhabalar :)
İkinci  Asude kitabıyla karşınızdayım. Yine Mecidiyeköy, yine indirim ve yine Asude :)
Öncelikle kitabı genel olarak beğendim.Yani karakterler,olaylar, konu , Pabucumun Ajanını kitabını az da olsa anımsatıyordu.Bunun ek olarak yan karakterler (ben böyle demeyi seviyorum ) Seth ile Mary i bence ayrıca bir kitap yapmalılar  :)
Kitabı okurken çok fazla heyecan duyduğum sadece son bölümü vardı onun haricinde olaylar hep aynı Martin karakterinin çoook fazla kaba saba olması beni çileden çıkarttı açıkcası ve İlkim'in sürekli terimsel konuşması güzeldi.
Kitap işaretlediğim yerler iki tane şarkı ismi geçiyordu bunları hoşuma gitti.( Güzel yerler de geçiyordu )


Bon Jovi - I want you                            
Roxette - It must have been love

Ve kadın ne kadar dağılmışsa adam da en az o kadar dağınıktı !

"Kendimi bildim bileli cehaletle savaşıyorum. Şimdi kalkıp da cahilliğin vücut bulduğu bir adamla neden evleneyim?"


Beğendiysen Paylaşabilirsin :)
Hiç yorum yok:

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşmaktan Çekinmeyin ツ

404

Lütfen Korkmayın

Aradığınız içerik silinmiş olabilir veya yanlış bir arama yapmış olabilirsiniz.

Anasayfa