10/recent posts

6 Ocak 2015 Salı

Kar Tanelerin Bildiği Var - Debbie Macomber


Debbie Macomber
Kar Tanelerinin Bir Bildiği Var
Novella Yayınları
Sayfa Sayısı : 226
Kategori : 8

Arka Kapak :Katherine O 'Connor vaktinin çoğunu Blossom Sokağı'ndaki  French Cafe'de başkaları için Yeni Yıl mektupları yazarak geçiren , bir taraftan da tamzamanlı iş arayan genç bir kadındır. Zamanla , mektup yazma işi onun için yeni bir kariyere dönüşmeye başlamıştır.

Çocuk Psikoloğu Wynn Jeffries de tıpkı Katherine gibi , aynı kafede vakit geçirmekten keyif almaktadır.Genç kadın onunla tanışmamıştır bile ama kitabında Yeni Yıl geleneklerinin çocukları kandıran saçmalıklardan ibaret olduğunu savunduğu için Wynn 'den hoşlanmamaktadır.İkisinin yolları, devamlı gittikleri bu mekanda kesişir.İlk başlarda,anlaşamadıkları konusunda anlaşırlar.Ancak onları yakınlaştıran asıl sebep birbirine zıt iki insan oluşlarıdır.
Henüz fark edememiş olsalar da bunun anladıklarında aşk çoktan kapılarını çalmış olacaktır.Tabii eğer aşık olmaktan korkmayıp o kapıyı açmaya cesaret ederbilirlerse...

Yorum :     
Kış Okuma Şenliği kapsamında okuduğum ( Finallerden vakit bulup) 4.kitabı  Kar Tanelerinin Bildiği Var.
Öncelikle söylemeliyim ki daha önce adını bir çok defa duyduğum  Debbie Macomber 'ın hiçbir kitabını okumamış biri olarak bu kitabı bir başlangıç kitabı olarak kabul ediyorum Çünkü kitabın konusuna ve akıcı bir şekilde yazılmasına bayıldım.Konusu  arka kapak 'dan da anlaşılacağı üzere bir aşk 'ı konu alıyor. Zıt karakterlerinin birbirini çektiği bir kitap :)))

Kitabı bitirdiğim zaman sanki bana kısa geldi (belkide bitmemesini istediğimdendir.)

Sonuç olarak akıcı ve eğlenceli bir kitap okumak isterseniz tavsiyemdir


Herkese İyi Okumalar !! =)Beğendiysen Paylaşabilirsin :)
Hiç yorum yok:

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşmaktan Çekinmeyin ツ

404

Lütfen Korkmayın

Aradığınız içerik silinmiş olabilir veya yanlış bir arama yapmış olabilirsiniz.

Anasayfa